Wypożyczalnia

Wypożyczalnia samochodów „Car-Haus” w Nowym Sączu oferuje swoje usługi każdemu, kto zdecydował się na wynajęcie samochodu. Dysponujemy wieloma modelami samochodów osobowych, dostawczych wśród których z pewnością każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Mniejsze i większe, sportowe i eleganckie, nowoczesne – wybór jest niezwykle bogaty.

Wypożyczalnia samochodów w Nowym Sączu „Car-Haus” oprócz szerokiej gamy modeli samochodów do wynajęcia, każdemu klientowi zapewnia pełne bezpieczeństwo swoich usług. Wszystkie samochody są regularnie poddawane przeglądom mechanicznym i diagnostycznym. Oferta gwarantuje również pomoc drogową w razie jakichkolwiek problemów. Bezpieczeństwo i zadowolenie każdego Klienta to jeden z priorytetów wypożyczalni „Car-Haus”.

Samochody posiadają już w cenie ubezpieczenie OC, AC i Assistance w Polsce i za granicą. Kwota jest płatna z góry wraz z kaucją w dniu wynajmu.

Akceptujemy gotówkę, przelew oraz karty płatnicze:

Dokumenty potrzebne do wynajęcia samochodu to dowód osobisty lub paszport oraz prawo jazdy (akceptujemy zagraniczne prawa jazdy).